KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12609241

nr 1260 9241

Svend Nielsen

(1908-1993), Danmark

Oljemålning, Palma. Signerad. Olja på duk. 68x85 cm

Svend Nielsen, dansk bildkonstnär född 1908, död 1993.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 10 juni 2019
kl 18:54:35

3/6 22:46:21 1      Vinnande bud

Svend Nielsen

Läs mer om Svend Nielsen